Jump to content
 • KalashaLv

  Administrators
  • Content Count

   11
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

   2
  • Time Online

   10h 16m 47s

  KalashaLv last won the day on July 22

  KalashaLv had the most liked content!

  Community Reputation

  3 Neitrāls

  Recent Profile Visitors

  132 profile views
  1. KalashaLv

   Jaunās pārmaiņas!

   iecepī mazais teksts Paldies par ieteikumiem, tiks izlabots. Header teksts tika rakstīts uz ātru roku, to tāpat būs jāmaina un visticamāk, ka mainīšu uz slideriem. Par ikonām, paldies, neievēroju, ka ir pazudušas, tās izlabošu! Viss pārējais tiks pieslīpēts, kā jau minēju, dizaina versija ir V1.0 un ir bijuši tikai mazi nepamanāmi update! Kā arī, ja ievēroji lietotāju panelī nestrādā notifications un messages, ko laboju!
  2. KalashaLv

   Post Reation

   Darīts! TC
  3. KalashaLv

   Eyo no KOEX'a

   Čau Mārci, prieks iepazīties, kāsi pīpēt ir labi pats to daru diezgan bieži. Par gamemode es apdomāšos, uzlikšu uz kādu testa laiku, redzēs kas un kā Paliec pie mums, sauc draugus un izklaidējies!
  4. KalashaLv

   FGC 1v1 [ARENA] Gamemode

   Izskatīšu šo ieteikumu, pēc neilga laika gaidi gamemode testa versijā. Skatīsimies cik cilvēku uzradīsies
  5. KalashaLv

   Arī no manis čau!

   Dzeru reizi gadā uz dzimšanas dienu. pārējos svētkos patusēju, izdzeru max 1 aliņu un viss.:D
  6. KalashaLv

   Arī no manis čau!

   Hey! Jaizveido sasveicināšanās topiks laikam arī man Labi, sāksim ar to, ka mans īstais vārds ir Dāvis, esmu 19 gadus jauns, novembrī paliks 20. Dzīvoju ar meiteni jau praktiski 2 gadus, bērnu nav, bet dievinu viņus Esmu strādīgs cilvēks, strādāju 12h dienā, nav grūts darbs, visgrūtākais ir stāvēt kājās visas 12h, bet esmu jau pieradis. (Sakačājis ķekarus ). Agrāk man bij daudz hobiju, bet tagad daži tikai palikuši. Agrāk spēlēju futbolu, nodarbojos ar ielu vingrošanu, braucu ar bmx, gāju uz ballītēm u.t.t. Tagad Sēzu pie datora, strādāju braucu ar pasātu un audzēju alus vēderu Joks, es nedzeru Pašlaik ļoti patīk veidot mājaslapu dizainus, mācīties daudz jaunu lietu par tādām lietām. 2 gadus nomācījos Tehnikumā par Datorsistēmu tehniķi, bet pa lielam neko jaunu man tur neiemācija Ir bijuši vairāki gaming projekti pašam, esmu vairākus vadījis, bijis administrators, moderators, uzraugs, serveru admins, Konkursu rīkotājs, Finanšu menedžeris u.t.t. Agrāk ļoti pievērsos spēļu serveru veidošanai un mājaslapu veidošanai, bet tagad pēdējos gadus biju atmetis ar roku visam, nevilka uz to kaut kā, Spēlēju tādas spēles kā - Minecraft, Cs 1.6, CS:GO un League of Legends. Visvairāk laika pavadu pie League of Autism. Pašlaik gan nevaru to visu darīt, jo nav jaudīga datora, drīz salikšu jaunu pc un varēs turpināt rukāt pie pc Neesmu interesants cilvēks, bet pasmieties ar mani var. Patīk patusēt kompānijās, bet es būšu viens no tiem klusajiem cilvēkiem, kurš slepeni visus nosodīs par to cik sūdīgas ir visu dzīves Tas tā kā nedaudz par mani
  7. Šis ir paraugs pieteikumam uz statusu BanTeam! Parauga punkti var mainīties, tāpēc seko līdzi visiem punktiem! Prasības piesakoties: Jābūt vismaz 18 gadus vecam. Forumā reģistrētam jābūt kā minimums 3 nedēļas. Jābūt nospēlētām ne mazāk kā 24H visos serveros. Nedrīkst būt iepriekš banots gan serveros, gan mājaslapā. Forumā nedrīkst būt ne vairāk par 1 warn punktu. Jābūt vismaz 100 postiem. Paraugs pieteikumam: Vārds, Uzvārds (Uzvārds nav obligāts): Vecums: Spēļu in-game nick.: Rekomendācija no kāda augstāk stāvoša.: Iepriekšējā pieredze šajā amatā (Bez reklāmas) : Kāpēc mums būtu jāņem tieši tevi?: Pieteikumā ar REC vai ANTI drīkst atbildēt tikai FGC administrācija, pārējie lietotāji drīkst izteikt savu viedokli. Iegumē: Lietotāji var tikt sodīti ar 1 warn punktu par nepatiesām apsūdzībām vai apvainojumu!
  8. Šis ir paraugs pieteikumam uz statusu Uzraugs! Parauga punkti var mainīties, tāpēc seko līdzi visiem punktiem! Prasības piesakoties: Jābūt vismaz 17 gadus vecam. Forumā reģistrētam jābūt kā minimums 2 nedēļas. Nedrīkst būt iepriekš banots Forumā nedrīkst būt ne vairāk par 1 warn punktu. Jābūt vismaz 50 postiem. Paraugs pieteikumam: Vārds, Uzvārds (Uzvārds nav obligāts): Vecums: Spēļu in-game nick.: Rekomendācija no kāda augstāk stāvoša.: Iepriekšējā pieredze šajā amatā (Bez reklāmas): Kāpēc mums būtu jāņem tieši tevi?: Pieteikumā ar REC vai ANTI drīkst atbildēt tikai FGC administrācija, pārējie lietotāji drīkst izteikt savu viedokli. Iegumē: Lietotāji var tikt sodīti ar 1 warn punktu par nepatiesām apsūdzībām vai apvainojumu!
  9. KalashaLv

   Chau

   Jā, bij labi, apkalpoja diezgan labi un ātri, patīkama gaisotne. cilvēku gan daudz, bet kā jau Anglijā Es pats Latvijā dzīvoju, bet biju ceļojumā un ar draugiem pa ceļam ieskrējām.
  10. KalashaLv

   Jaunās pārmaiņas!

   Tas viss ir uz manas atbildības. Viss tiek darīts. dizains būs cits, šito uzliku pagaidām
  11. KalashaLv

   Chau

   Sveiks pie mums Cerams te patiks. Vakar uzsākām visu labot un taisīt, esi ar mums un seko jaunumiem. Resturāns ir labs, esmu bijis tur, bet 1 reizi uz pus stundu es ar nebiju cs spēlējis 2 gadus, bet piešāvos pirmajās 10 min
  ×
  ×
  • Create New...