Jump to content
  • Sign in to follow this  
    KalashaLv

Arī no manis čau!

Recommended Posts

Hey! Jaizveido sasveicināšanās topiks laikam arī man 😄

Labi, sāksim ar to, ka mans īstais vārds ir Dāvis, esmu 19 gadus jauns, novembrī paliks 20. 🙂
    Dzīvoju ar meiteni jau praktiski 2 gadus, bērnu nav, bet dievinu viņus 😄 
    Esmu strādīgs cilvēks, strādāju 12h dienā, nav grūts darbs, visgrūtākais ir stāvēt kājās visas 12h, bet esmu jau pieradis. (Sakačājis ķekarus 😄 ).  Agrāk man bij daudz hobiju, bet tagad daži tikai palikuši. 

Agrāk spēlēju futbolu, nodarbojos ar ielu vingrošanu, braucu ar bmx, gāju uz ballītēm u.t.t. Tagad Sēzu pie datora, strādāju braucu ar pasātu un audzēju alus vēderu 😄 Joks, es nedzeru 😞😄 

Pašlaik ļoti patīk veidot mājaslapu dizainus, mācīties daudz jaunu lietu par tādām lietām. 
    2 gadus nomācījos Tehnikumā par Datorsistēmu tehniķi, bet pa lielam neko jaunu man tur neiemācija 😄 

Ir bijuši vairāki gaming projekti pašam, esmu vairākus vadījis, bijis administrators, moderators, uzraugs, serveru admins, Konkursu rīkotājs, Finanšu menedžeris u.t.t. Agrāk ļoti pievērsos spēļu serveru veidošanai un mājaslapu veidošanai, bet tagad pēdējos gadus biju atmetis ar roku visam, nevilka uz to kaut kā, 

Spēlēju tādas spēles kā - Minecraft, Cs 1.6, CS:GO un League of Legends. Visvairāk laika pavadu pie League of Autism. Pašlaik gan nevaru to visu darīt, jo nav jaudīga datora, drīz salikšu jaunu pc un varēs turpināt rukāt pie pc 😄 

Neesmu interesants cilvēks, bet pasmieties ar mani var. Patīk patusēt kompānijās, bet es būšu viens no tiem klusajiem cilvēkiem, kurš slepeni visus nosodīs par to cik sūdīgas ir visu dzīves 😄 

Tas tā kā nedaudz par mani 🙂

• Thanks 1

Nu jau muld, vinjs nedzer 😄 

Neesmu interesants cilvēks, bet pasmieties ar mani var. Patīk patusēt kompānijās, bet es būšu viens no tiem klusajiem cilvēkiem, kurš slepeni visus nosodīs par to cik sūdīgas ir visu dzīves 😄 

Zinams man tads cilveks ir, diezgan interesanti mes divata citreiz pasezam un nodirsam citus 😄 

Tu TFT League caur telefonu esi meginajis? 

14 minutes ago, Seach said:

Nu jau muld, vinjs nedzer 😄 

Dzeru reizi gadā uz dzimšanas dienu. pārējos svētkos patusēju, izdzeru max 1 aliņu un viss.:D

Čau , interesamti bija lasīt , cerams būsi kartīgs administrātors 🙂 gl&hf

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    Sign in to follow this  

• Create New...