Jump to content

Jaunie Uzlabojumi!


Recommended Posts

Sveiki FGC lietotāji un administrācija!

Ar atvēršanos mūsu projektā tiek veikti uzlabojumi un izmaiņas gan administrācijā, gan serveros, gan mājaslapā.
Un tāpēc nāku klajā ar uzlabojumiem, kas ir tapuši un taps turpmākajos mēnešos!


Pašlaik esam uzlabojuši foruma dizainu, kas vēl tiks attīstīts un virzīts uz priekšu, bet pašlaik galvenais izskats ir redzams. Dizains turēsies visu sezonu, pēc laika būs jauns dizains!
Kā arī klāt foruma dizainam, drīz uzstādīsim jauno Sākumlapu ar citām lapā, kā Minecraft Voteri, Cs banlisti&Status, Mc Banlisti, Veikalu un citas lapas, kuras varēsiet izbaudīt!

Esam atvērusī jaunu serveri (Minecraft), kas balstās uz labi pazīstamo un iecienīto Factions gamemode. Serveris tikko ir atvērs un ir vēl daudz ko labot un uzlabot, tāpēc vēlos jūs palūgt ziņot par bugiem un kļūdām, ko redzat serverī. Neizmantosim bugus savā labā, jo par to ir lieli sodi!

Drīzumā ķeršos klāt ZM serverim, kas tiks pārlabots uz Zombie Plague modu. Serverī iekļausim labi pazīstamas funkcījas, kā - Laser Mine, Jetpack+Bazooka,Antidote, Golden M4A1 u.c. privilēģijas, kuras uzlabos spēles pieredzi un piesaistīs uzmanību spēlētājiem no latvijas un citām ārvalstīm!

CSDM serveris tiks uzlabots pēdējais, jo pašlaik lielus ieguldijumus neprasa, bet ja vēlaties redzēt serverī uzlabojumus ātrāk, rakstiet sadaļā "Ieteikumi" un administrācija izskatīs ieteikumu 3 dienu laikā!

Paldies ka esat kopā ar FGC un redzat, kā attīstās projekts! Katrs bugs, ieteikums un kļūda tiks izskatīti 3 dienu laikā un ar citu lietotāju atbalstu, tiks iekļauts serveros vai mājaslapā! Cerams paliksiet ar mums! 
 

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...